Кошик
30 відгуків
promo_banner
Князя Владимира Великого, 7а, Дніпро, Україна
АИРГРУПП

Перепрошуємо, на сайті тимчасово не працює прийом замовлень та повідомлень.

Безразборная очищення пластинчастого теплообмінника

Безразборная очищення пластинчастого теплообмінника
влево
  • Безразборная очищення пластинчастого теплообмінника, фото 2
  • Безразборная очищення пластинчастого теплообмінника, фото 3
  • Безразборная очищення пластинчастого теплообмінника, фото 4
вправо
  • Послуга

999 грн/послуга

Безразборная очищення пластинчастого теплообмінника
Безразборная очищення пластинчастого теплообмінникаПослуга
999 грн/послуга

Компанія тимчасово не приймає замовлення

повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Безразборная очищення пластинчастого теплообмінників

Менеджери компанії ТОВ "Аиргрупп" поставляючи теплообмінне устаткування нашим клієнтам рекомендує проводити чищення і промивання теплообмінника не рідше ніж 1 раз в рік. Проте фактично на багатьох промислових підприємствах дана рекомендація ігнорується, що в свою чергу призводить до втрати ККД або виходу з ладу теплообмінника.

Засмічення пластин теплообмінників і поява на них нальоту знижує ефективність роботи обладнання, що використовується на виробничих і комунальних об'єктах. Обумовлено це підвищеною жорсткістю води з трубопроводів, вкрай рідко системи запускають Antifrogen або дистильовану воду. В результаті внутрішні поверхні обростають органічними і неорганічними відкладеннями. Одна з частих причин проблем з теплообмінниками – потрапляння всередину частинок бруду і сміття, застряє між пластинами, вони погіршують теплопровідність. З-за цього підвищується витрата енергоносія, при сильних засорениях теплообмінник виходить з ладу.

Як проходить безразборная промивка

Ця технологія передбачає застосування спеціального обладнання, до складу якого входить резервуар, система фільтрів і шланги. Циркуляція очисного розчину здійснюється примусово – за допомогою потужного насоса. Такий метод забезпечує високу ефективність очищення. Реагенти в кожному випадку підбираються індивідуально. До їх складу можуть входити як органічні, так і неорганічні кислоти. Завдяки цьому вдається очистити внутрішні поверхні і від карбонатів, силікатів і сульфатів, і від біологічних забруднень.

Успішність безрозбірного промивання багато в чому залежить від професіоналізму майстрів. Саме завдяки величезному досвіду та високої кваліфікації наших співробітників процедура завжди проходить максимально ефективно. Правда, тільки в тих випадках, коли ступінь забруднення обладнання дозволяє використовувати цю технологію. При проведенні процедури ми завжди застосовуємо засоби, що пройшли сертифікацію в Україні.

Особливості безрозбірної промивки

Для успішної очищення потрібно провести аналіз відкладень. В залежності від отриманих результатів підбирають реагент. Найчастіше ми застосовуємо ингибированную соляну кислоту. Вони відмінно розчиняє солі магнію і кальцію. Якщо у відкладах переважають силікатні і сульфатні з'єднання, значить, соляну кислоту потрібно доповнити сполуками фтору.

У роботі необхідно врахувати ще один нюанс: нерівномірність відкладень. Так, на вогневий стороні їх значно більше. В результаті менш забруднені ділянки очищаються швидше, після чого агресивний реагент вступає в контакт безпосередньо з пластинами. Тому вкрай важливо не допустити передчасного зносу теплообмінника. Все це ми враховуємо при проведенні безрозбірного миття.

Осуществляя очистку теплообменника, мы прогоняем реагент несколько раз до тех пор, пока не убедимся в растворении всех отложений. Этот процесс контролируется с помощью ph-метра, показывающего наличие химических реакций. Особое внимание наши специалисты уделяют соблюдению мер безопасности.

Основной недостаток безразборной промывки теплообменников – большое количество токсичных стоков. Зато этот метод позволяет быстро и с минимальными затратами восстановить исходную пропускную способность теплового оборудования. Его стоимость в несколько раз ниже, чем капитального ремонта. 

Наші фахівці підберуть оптимальний спосіб промивання і виберуть відповідну рідина для теплообмінних апаратів. В результаті обладнання стане працювати стабільно та ефективно, істотно знизяться експлуатаційні витрати.

Замовити послугу промивка та чистка теплообмінника Ви можете зручним для вас способом, в розділі контакти або написавши на e-mail: service@airgroupltd.com

 

Основні
Термін виконання1 дн
Тип послугиРемонт, Обслуговування
  • Ціна: 999 грн/послуга

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner